KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7292491
nr 729 2491
Blandteknik
2 st, signerade, bladets mått: 60x61
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:37:49
450 kr
350 kr
450 kr
500 kr
550 kr
800 kr
650 kr
750 kr
850 kr